Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla üçüncü taraf hizmetlerinden çerezler kullanılmaktadır. Çerezleri nasıl kullandığımız ile ilgili daha detaylı bilgi için "Gizlilik Politikası"'na tıklayınız.


Gizlilik Politikası

Ürünlerimiz

Demir Çelik Sektörü

Demir Çelik sektörünün ihtiyacı olan özel alaşımlı pirinç ve alüminyum bronz lamalar aşınma ve sürtünme plakaları, ark ocakları pota kaldırma burçları, ağır şartlarda çalışan sonsuz vida somunları, kızaklar, yataklama burçları ve diğer bronz parçaların dökümleri istenilen kalitede imal edilmektedir.

İncele
Cam Sektörü

Cam sektörünün ihtiyaç duyduğu şişe cam kalıpları (şişe boğaz parçası, kalıp alt parçası, ana gövde) uluslararası normlara göre dökümleri yapılmaktadır.

İncele
Gemi İnşa Sektörü

Gemi sektörünün ihtiyacı olan dümen burçları, şaft burçları, güverte ekipmanları burçlarının yanı sıra firmamız 1500 kg. ağırlığa kadar değişik ebatlarda pervane dökümü yapabilmektedir.

İncele
Makina İmalat Sektörü

Makine sektörünün ihtiyacı olan her tür yataklama burçları, dişliler, laynerler(lamalar) ve şekilli parçaları analizlere uygun olarak imal etmekteyiz.

İncele
Özel Dökümler

Ayrıca talep edilen özel parçaların dökümlerini de imal ediyor uluslararası standartlara göre müşterilerimize teslim ediyoruz.

İncele
Vana ve Pompa Sektörü

Firmamız 15 yıldır pompa sektörüne hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı bir çok firmanın pompa parçalarını üretmekteyiz.

İncele
Savurma Döküm

Savurma döküm yöntemi ile 80 kg. ile 2500 kg. a kadar döküm yapılmakta olup geniş kalıp parkuruyla her sektör için istenilen ölçülerin dökümleri gerçekleştirilmektedir.

İncele
Kum Döküm

Saatte 15 derece kapasiteli 100 arabalı otomatik döküm ve bekleme hattına sahip kuma döküm alanımızda otomatik söküm robotuyla yaş kum kalıplama sistemimiz ve 400 mm X 600 mm. derece kalıplama sistemimiz ile 18 ton/saat kapasiteli mikserimizle seri dökümler yaparken, her türlü şekilli parçaların dökümlerini yaparak müşterilerimize hızlı teslimat sağlamaktayız.

İncele
Kontini Döküm

Firmamız gelişen ve değişen şartlara uyum sağlamak amacıyla son senelerde kontini döküm sistemine geçiş yapmıştır.

İncele
Kimyasal Kompozisyonlar

Firmamızda döküm öncesi numuneler, cihazlarımızda analiz edilerek istenen değerlere ulaştıktan sonra imalat ona göre yapılıp uluslar arası standartlara göre de üretimi yapılmaktadır.

İncele
Demir Döküm

Tunç Metal, bir çok firma ve sektör için demir döküm hizmeti vermektedir. Pik döküm, sfero döküm, çelik alaşımlar, paslanmaz çelik alaşımlar, duplex ve süper duplex dökümler teknik çizimlerinize bağlı olarak yapılır.

İncele
 Teklif İste 

Teklif İste